EGUTEGIA CALENDARIO
 
EGURALDIA
 
 
BESTE TELEBISTA BAT
OTRA TELEVISIÓN
 
TELEFONOAK
Andra Mari:
688915256
Abadetxea: 946254915
CARITAS: 946270386
Iñaki:
679 000 259

Joseba:
605 772 020
Amaia:
665 703 365
Aingeru Merikaetxebarria
946275940
628039430
Jesus Zalbidea: 676616715
J. Arrien: 946257948
Pedro Omaetxebarria:
946250201
FORUN Frantziskotarrak
946252001
Jesus Mari Madariaga
629372314
Pedro Urriolabeitia
608583330
José Jabier Idoiaga
620595082
 
   
Klarisak 946250598
Josefinak 946250799
KALTZADA 946250890
   
Merezi dau honei jarraitzeak
Merece la pena seguirles
 
 
LEONARDO BOFF

Clica la imagen para acceder a sus artículos
José I. Gz. Faus, TEÓLOGO
J.I. Gzz. Faus

José Mª Castillo

Juan Masià Clavel
   
GERNIKALDEKO MEZA-ORDUAK: Domeka eta Jai-egunetakoak
 URTEAN ZEHAR    —     UDALDIAN
 
b) Abadeen ardurapekoak (946254915) a) Frantziskotarren ardurapekoak (946252001)
12. Busturia-Axpe: 10,30
13. Busturia-Egoitza: (18,00)
14. Busturia-Altamira: 11,30
15. Busturia-San Kristobal: 12,30
16. Paresi: 12,30 (Hilaren 1. domekan)

ADAP edo Ospakizunak egiten dira Axpe, Altamira eta San Kristobalen.

17. Sukarrieta: Zapatuan 18,00retan

Arduraduna: Joseba ITURBE (605772020)
Laguntzailea: Javier Olabe (655728155)
1. Ariatza: 11,30
2. Muxika: (19,00) 12,30
3. Morga-Andra Mari: (20,00)
Leku batzuetan ADAP edo Ospakizunak ere egiten dira

Arduraduna: Felix Bilbao (946252001)


5. Ajangiz-parrokia: 11,00
6. Mendata-parrokia: 12,00
7. Mendata-Albiz: 13,00 (Urriaren erditik aurrera)

Arduraduna: Jose Antonio Irazabal (946252001)

18. Artia: (20,30) 12,00
19. Kanala: (20,00) 11,00
20. Laida: (19,00) 10,00

Arduraduna: Jesus Arrien (946257948 - 7711)
8. Murueta: 11,15
9. Foru: 12,30

ADAP edo Ospakizunak ere egiten dira. HILAREN 1. DOMEKETAN

Arduraduna: Jesus Mari Madariaga (946252001)
Laguntzailea: Pedro Jauregialtzo (946252001)
21. Ibarrangelu-Akorda: 12,30
22. Ibarrangelu-Parrokia: (18,00 - 19,00) 11,00

ADAP edo Ospakizunak ere egiten dira.

Arduraduna: Pedro Omaetxebarria (946250201)
10. San Frantzisko: (19,00) 11,00 eta 12,00 (bietara)
11. Lumo: 13,00

Arduraduna: Pedro Urriolabengoa (946252001)

23. Ea-Natxitu: 11,00
24. Ea-Bedaru: 12,00
25. Ea-Parrokia: (19,00) 13,00
26. Elantxobe: (19,00) 13,00
27. Nabarbiz: 11,00
28. Ereño: 12,15
ADAP edo Ospakizunak ere egiten dira.

Arduraduna: Jesus Zalbidea (946275228 - 676616715)
Laguntzailea: Aingeru Merikaetxebarria
(628039430)
d) Erlijiosa-komunitateak eta Egoitzak

40. Kaltzada Egoitza:  Domeka ta Jai egunetan: 10,00etan
      OSPAKIZUNA: Hilaren 3. domeketan: 11.00tan
Arduradunak: Pedro Urriolabeitia (946252001)

"KALABRIA" Egoitzan: Ospakizunak, eta noiz behinka, Mezea

41. Josefinak: 10,30
42. Klarisak: (19,00) 19,00
Arduraduna: Jose Mari Urlezaga
29. Kortezubi: 10,30
Arduraduna: Mikel AZPEITIA (946254915)

30. Gorozika: 10,30
31. Ibarruri: 11,30
32. Ajuri : 12,30

Arduraduna: Mikel Azpeitia (946254915)
Laguntzailea: Txomin Artetxe
33. Arratzu: 12,00
34. Belendiz: 13,00
ADAP edo Ospakizunak ere egiten dira
Arduraduna: Iñaki Jauregi (946254915)

35. Errigoiti-Parrokia: 11,00
36. Errigoiti-Metxike: 12,00
ADAP edo Ospakizunak ere egiten dira
Arduraduna: Angel Mari Unzueta
37. Gernika-Andra Mari: (19,00) 10,00 eta 12,30
38. Gernika-San Bartolome: 9,00 eta 11,30
39. Gernika-Lorategieta: (18,00 edo 20,00)

Arduradunak: Joseba Iturbe, Mikel Azpeitia eta Iñaki Jauregi (946254915)
   
   
   

San Joan BATEATZAILEA (06/24)
© 2017 ALKARRIZKETA DA BAKERAKO BIDEA